Pasování 1. třídy na čtenáře

Ve středu 29. května si deváťáci a prvňáčci užili společně fajnové, jiné, zábavné dopoledne plné her, úkolů, legrace a dobré nálady. Jako již tradičně proběhlo pasování prvňáčků na čtenáře. Stálo nás to hodně nervů, příprav, organizace a práce, ale povedlo se to nakonec jako vždy na výbornou a bylo to super! Za své téma si letos moji deváťáci zvolili MIMONĚ. Tematicky jsme vyzdobili třídu i chystali úkoly a v den pasování se to tu jen hemžilo naprosto fantastickými kostýmy! Samozřejmě nesměli chybět samotní úžasní a zábavní mimoni, žlutí i fialoví, ale spatřit jste mohli po chodbách pobíhající další padouchy a hrdiny z těchto příběhů. Skvělý Gru s plešatou parukou, kterou holky dobrou hodinu „instalovaly“, pohodář Velezadek se skutečně parádně vycpaným pozadím (já to nebyla ), senzační Vektor v nezapomenutelné oranžové kombinéze, úžasný El Macho s pořádným bříškem a řetězem na krku, oslnivá Scarlett v překrásných šatech, naprosto famózní Lucy, která byla ještě lepší než originál, doktor Neffario v naprosto přesném kostýmu s „půllitry“ na očích, roztomilá Agnes s obřím jednorožcem, zářivě bílý Dru v supervtipné paruce a celou partičku uzavírá absolutně fantastický „spratek“ Bratt, který svým dokonalým kostýmem všem vyrazil dech, včetně mě. Velké díky všem, byli jste úžasní a jsem ráda, že si tento jistě dlouho nezapomenutelný den užili malí i velcí.

Spoustu hezkých fotek najdete v naší fotogalerii.

Mgr. Lucie Švábová