Roboti

Byl den jako každý jiný a paní učitelka Mačková si nás zavolala pro roboty, lego boost, lego mindstorms a edisone. Tak jsme je připravili, abychom je měli hotové na slavnostní 60. výročí naší školy. Stavěli jsme to a zkoušeli asi týden. Pak nastal den D, krásně se nám to povedlo a do ICT učebny chodilo hodně lidí. Všichni byli nadšení, děti si to mohly samy vyzkoušet. Lidi nás chválili, jak se nám to povedlo.

Následující týden v pátek byl projektový den pro první stupeň na téma programování a roboti, kde jsme zase ukazovali roboty edisone a mindstorms žákům od 1. do 5. třídy. Každou hodinu k nám přišla jedna třída a zkoušela si ovládat roboty, velice to chválili a líbilo se jim to. Chtělo by to více takových hodin do budoucna, tohle nás opravdu hodně bavilo 😀

Lukáš Vejdělek, Ondra Kutáček