Podzimní akce školní družiny

Pro děti ze školní družiny jsme připravili na pátek 1.října od 15.30 hodin zábavné odpoledne. Společně s rodiči nebo rodinnými příslušníky se proběhneme v okolí školy. Všechny zveme na Terčíkový závod. Po skončení závodu zajistíme menší občerstvení. V sobotu 2.října se vydáme do Tkalcovského muzea v Trutnově – Voletinách. Pro děti je připraven program s dílničkami. Výrobky si děti odvezou domů. Odjezd od školy bude v 8.30 hodin a návrat opět ke škole v 15.00 hodin. Cena výletu je 300 Kč.  Autobus bude uhrazen z družinového fondu. Děti dostaly písemnou nabídku s podrobnými informacemi. Návratky a peníze posílejte prosím co nejdříve. Na děti a společné zážitky se těší vychovatelky Petra, Petra a Lenka.