Duben a květen ve školní družině

Měsíc březen a část měsíce dubna musely děti být, z důvodu nařízení vlády, doma na distanční výuce. V provozu tedy nebyla ani družina. Fungoval pouze logopedický kroužek – jeden na jednoho. Během dubna se děti vrátily v takzvané rotační výuce. Ve družince se nám odděleně střídala 1.,2. a 3. třída. I tak jsme si užili plno zábavy. CHodili jsme ven, hráli různé hry a soutěže a především vyráběli. Vznikly tak krásné čarodejnice, malované kamínky, přáníčka pro maminky ke Dni matek a další.( Můžete shlédnout v naší fotogalerii). V květnu přišlo k očekávánému okamžiku – spojení všech dětí. Sice s rouškami, ale spolu.  Doufáme, že bude pěkné počasí a že poslední měsíc školy strávíme společně venku – na školní zahradě nebo na vycházkách v okolí školy.