Vánoční jarmark

Vánoční jarmark, který se konal na naší základní škole 10.12.2013 jsme zahájili netradičně vystoupením žáků. Ukázalo se, že kulturní program byl pro všechny přítomné příjemným oživením předvánočního času.
Letos se nám podařilo do této akce zapojit více rodičů, kteří se svými dětmi doma vyráběli různé výrobky. Někteří je pak s žáky na jarmarku prodávali.
Přivítali jsme několik prodejců s vánočním zbožím. Získali jsme tím nové nápady nejen pro příští rok.
Paní Jerichová za námi přijela s dílničkami už v úterý ráno, aby mohla se žáky prvního stupně vyrábět v pracovních činnostech různé vánoční dekorace. Také v odpoledních hodinách byly dílničky stále plné výtvarníků. Nadšení dětí nebralo konce.
Dobrou kávu a domácí pečivo zajistili deváťáci ve své kavárně. Po plněných rohlíčcích, které upekli žáci páté třídy se jen zaprášilo. Také děti z kroužku vaření připravily ve školní družině zákusky a chlebíčky.

Doufáme, že setkání v naší škole přispělo k dobré náladě při krátkém zastavení v předvánočním shonu.

Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky. V roce 2014 hodně štěstí, lásky, úspěchů a hlavně zdraví.

Hana Filipčíková