XXXXIX. ročník atletického Poháru rozhlasu

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 jsme se s našimi žáky a žákyněmi vypravili na postupovou atletickou soutěž s velice dlouhou tradicí, která se jako i jiné roky konala na atletickém stadionu manželů Zátopkových ve Vrchlabí.
Na tuto soutěž, jelikož se jedná o soutěž družstev (zde nemůžeme konkurovat městským školám, které mají daleko větší možnost výběru žáků na jednotlivé disciplíny), jsme nejeli s velkými ambicemi, nicméně i tak žáci předvedli několik vcelku hodnotných výkonů a ve svých kategoriích skončili mladší a starší žákyně na bronzových příčkách a mladší a starší žáci na čtvrtých místech.
Škoda jen že atletika je, co se týká popularity, tak trochu v ústraní kolektivních sportů a tak se těchto závodů účastnily jen velké vrchlabské školy a z ostatních škol regionu Vrchlabska jsme byli jediná okolní škola. Nic to však nemění na ocenění výkonů našich žáků a jejich ochotě a chuti reprezentovat naši školu, potažmo obec.
Mgr. Vladmír Tremer