Klicperovo divadlo

Začátkem nového školního roku jsme opět vyrazili do Hradce Králové za kulturou. Pro velký úspěch jsme ještě jednou zopakovali úžasné divadelní představení Romeo a Julie fantastického režiséra Davida Drábka. V červnu tohle představení viděli někteří letošní deváťáci, pro ostatní bylo ale nové a všichni byli nadšení, hodně jsme se zasmáli, někdo si i poplakal a bylo také o čem přemýšlet. Každý si v tom zkrátka našel to svoje, od šesťáků po deváťáky.
Někteří byli v divadle poprvé, tak to pro ně byl veliký zážitek. Většina si také dala záležet se svým „outfitem“, což velmi oceňuji, je to přece jen slavnostnější příležitost. Všichni se navíc v divadle chovali velmi slušně a zaslouží si tak velkou pochvalu. Za odměnu jsme tak opět vyrazili procházkou do obchodního centra Futurum, kde měly děti vytoužený „rozchod“ a hned se rozprchly do fastfoodů a obchůdků s módními kousky. Byl to zkrátka po všech stránkách vydařený den. Snad si ho zase brzy zopakujeme.
Mgr. Lucie Švábová