Předvánoční čas ve školní družině

Společně s dětmi prožíváme nejkrásnější období v roce – advent. Aby čekání na Ježíška nebylo dlouhé, vyrábíme vánoční přáníčka pro naše blízké. Také připravujeme výrobky na Vánoční setkání, které bude v naší škole ve středu 20.12. V pátek 8.12. jme se vypravili na výlet do Světlé nad Sázavou, kde jsme se pokochali výstavou vánočních stromků a prohlédli repliky korunovačních klenotů. Společně jsme připravili recitační pásmo pro naše seniory v DPS, které jsme navštívili také 8.prosince.

Nezapomínáme ani na sportovní aktivity – bobování, koulování a za každého počasí oblíbený fotbal.

V letošním roce provoz školní družiny končí ve čtvrtek 21.12. V pátek 22.12.je vyhlášeno ředitelské volno. S dětmi se opět sejdeme ve středu 3.ledna 2024. A již teď se těšíme na překvapení pod stromečkem.

Přejeme všem nádherné a klidné Vánoce.