Družinový tábor

V letošním školním roce jsme v rámci tábora podnikali  zábavné výlety.

V pondělí 3.7. jsme se vydali autobusem do Janských Lázní a od tud pěšky do Farmaparku Muchomůrka ve Svobodě nad Úpou. Děti se potěšily s domácími zvířátky, pohrály si ve stylových chaloupkách a zbyl čas i na pohybové hry, stavění domků z přírodního materiálu a nezbytný nákup suvenýrů a zmrzliny.

V úterý 4.7. se středem našeho zájmu stal Baldův svět v Mladých Bukách. Děti se zde jak se patří vyřádily na trampolínách, prolízačkách a tobogánech. Počasí nám opravdu přálo, došlo tedy i na koupání. Nechyběl nákup občerstvení, zmrzliny a suvenýrů. Oba výlety jsme si náramně užili. Můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Na pátek 7.7. byl naplánovaný sportovní den s koupáním. Ovšem pro nemoc více jak poloviny zúčastněných bylo naše závěrečné setkání zrušeno.

Všem přejeme krásné a pohodové prázdniny a těšíme se na nové zážitky v novém školním roce.