Výlet 8. třídy

„Výlet se mi moc líbil, jen mi přišlo, že rychle utekl. Přespání ve škole se mi taky líbilo, protože jsme si mohli zahrát fotbálek v tělocvičně. Schovka ve tmě byla taky super. Druhý den byl za mě asi nejlepší. Motokáry byly snad ještě lepší než paintball. Celkově jsem si výlet moc užil.“

„Na Sněžku se mi původně nechtělo, ale náhodou to byla nakonec sranda. Druhý den byl snad nejlepší, bavily mě ty motokáry! A i paintball mě strašně chytl, nejlepší duo jsem byla já a Kuba, teo jasný No chtěla jsem tím vším říct, že i přes ty puchýře, našlapané kilometry a propocená trika to byl opravdu hezký výlet a děkuju všem, paní učitelce i panu učiteli.“

„Výlet se mi dost líbil, byl to nejlepší výlet ze všech. Výlet na Sněžku byl zábavný a zajímavý, s klukama jsme se dost nasmáli a byl to zážitek. Motokáry mě bavily ze všeho nejvíc. Paintball byl super a moc jsem si ho užil, přišlo mi, že na tomhle výletu jsme drželi jako třída dohromady.“

„Nejlepší bylo, že jsme se po dlouhé době bavili opravdu všichni dohromady. Paintball byl skvělej, trochu děsivej a divokej. Šla bych znovu. Motokáry byly nejlepší, nemám slov, fakt pecka. Mezi nejlepší zážitky patří snad úplně všechno, klidně bych to zopakovala. Všechno mě bolí, ale stálo to za to.“

„S holkama ve třídě jsme se usmířily a zjistily jsme, že jsme vlastně žádný spor neměly, že to bylo jenom nedorozumění. Takže jsem ráda, že se zase bavíme. Přespávačka byla prima, do noci jsme si povídaly a vyprávěly různé příběhy, u toho se dělily o jídlo a smály se.“

„Na výlet se mi upřímně vůbec nechtělo, ale teď jsem velmi ráda, že jsem nakonec jela. Sněžka byla lepší, než jsem čekala, i když ty schody byly vážně náročný a bylo vedro. I tak to bylo takové klidné a pohodové. Byl to bezva výlet.“

postřehy žáků 8. třídy (učitelkou neupravováno 🙂  )