Strašidelný týden ve školní družině

Halloween a dušičky jsou u dětí velmi oblíbené. Již minulý týden, před podzimními prázdninami, jsme vyráběli strašidýlka a duchy z papíru. Děti si vydlabaly dýni a každé ráno jsme zapalovali svíčku a strašili.

V pondělí 31.10. jsme pro děti ze školní družiny a školního klubu přichystali halloweenskou bojovku. Oblékli jsme se do strašidelných kostýmů a přesunuli se na zahradu. Počasí nám přálo. Bylo nádherné slunečné odpoledne. Děti, rozdělené do skupinek, šly po vyznačené trase a plnily zábavné úkoly. V cíli čekala pro každého sladká odměna.

Ve středu 2.1. do naší školy zavítal kouzelník. Společně s dětmi ze školky a klubu jsme se sešly v tělocvičně. Bylo pro nás připraveno kouzelnické představení Harry Potter. Všichni se náramně bavili. Některé děti byly vybrané jako asistenti kouzelníka a sklidily zasloužený potlesk. Po skončení produkce jsme pak společně dumali nad provedením jednotlivých triků.

Strašidelný týden jsme si užili a již se těšíme na další družinové akce. (Fotografie jako vždy najdete ve fotogalerii).