Školní výlet 6.třídy

Ve čtvrtek 11. 6. jsme se ráno sešli ve škole a odložili si velká zavazadla. Politovali jsme kamarády z ostatních tříd, kterým právě začínala výuka a se svačinou a dobrou náladou odjeli do Mladých Buků. Tam jsme se prošli kolem Pekelského vrchu a při zpáteční cestě si prohlédli profil bobové dráhy, který většinu zajímal víc, než krásná panoramata Krkonoš. Slíbená jedna jízda nikomu nestačila, takže někdo jel i čtyřikrát. V restauraci Kravín si někteří dali občerstvení a poté vzali útokem výbornou zmrzlinu. V místním obchůdku jsme si ještě dokoupili „něco na večer“ a jeli zpět do školy. Po krátkém odpočinku jsme hráli florbal, stolní tenis, ruskou schovávanou a opékali buřty. Po filmu na dobrou noc jsme si vyzkoušeli spaní ve škole.

V pátek 12. 6. jsme vyrazili na opačnou stranu do Hostinného. Navštívili jsme místní muzeum s výstavou o historii papíru a hlavně Galerii antického umění – propojení s výukou. Poté následovala pizza a další „nezbytnosti“ podle výše kapesného.

Počasí nám přálo, děti byly vzorné, takže vše dopadlo na jedničku.

Mgr. M. Šilarová