Poslední výlet s devítkou

Čtvrteční výlet do Hradce Králové se mi vážně moc líbil. Jako první jsme byli na laser game. Bylo to tam super! Velká aréna a zbraně střílely viditelné lasery. V porovnání s Laser game v Jaroměři mají oboje svoje výhody a nevýhody. Ale všichni si to fakt užili.

Pak jsme si zašli na oběd do Mekáče, kde jsme se všichni pořádně najedli. A nakonec jsme byli na únikové hře, která nebyla daleko od laser game. Nejprve jsme čekali na první skupinu, až dohraje, šli jsme se projít do parku a dali jsme si zmrzlinu. Pak jsme se vrátili a začali hrát únikovku. Byl to vážně super příběh a museli jsme hodně přemýšlet a počítat. Stihli jsme to dohrát na poslední chvíli. Jedna skupina hrála hru na téma Psychiatrická léčebna, druhá na téma Pohřešovaná.

Pak jsme jeli vlakem zpátky domů, v Rudníku jsme byli v sedm hodin večer. Výlet se mi moc líbil a jako poslední výlet to fakt stálo za to.

Kryštof Pomahač, Michael Ščupal