Výprava na sushi

Děvčata ze 6. a 7. třídy společně s paní učitelkou Pichlovou a Švábovou vyrazila za odměnu na sushi do vrchlabské restaurace Viet Thai. Měli jsme rezervované stoly, usedli jsme a začali si vybírat, co si dáme dobrého. Někdo si dal sushi, někdo nudle a jiné speciality. Než nám přinesli jídlo, tak se někteří učili jíst hůlkami. Bylo to docela o nervy, vzduchem létaly tiché nadávky, hůlky, děvčata se vztekala, skoro to vypadalo na nějakou nebezpečnou akci 🙂 Než jsme se mohli zakousnout do jídla, vše muselo projít zdokumentováním od paní učitelky Švábové. Jídlo bylo výborné, z restaurace jsme vyšli jako banda malých hrošíků.

Výprava pokračovala na zmrzlinu a dále do zámeckého parku, kde jsme si odpočinuli a někteří krmili kachny. Po chvíli jsme zjistili, že si jedna spolužačka zapomněla u zmrzliny batoh a musela se pro něj vrátit. Nakonec jsme všichni se vším dorazili zpátky domů. Výprava byla úspěšná a moc fajn.

Martina Smetáková