Oslava Dne dětí ve 2. třídě

Druhá třída oslavila Den dětí po svém. Celý den probíhala výuka formou her a formou kooperativního učení. Děti pracovaly s encyklopedií, zábavně počítaly, vyzkoušely si, jaké je to žít se ztrátou sluchu a zraku, zdokonalily se v šikovnosti a v neposlední řadě si zamlsaly. Při každé možné příležitosti, (svátky, vysvědčení, prázdniny) jim paní Kasnarová (maminka našeho žáčka) upeče dort, zákusky, nebo jinou dobrotu. I v pondělí děti dostaly krásný dort, který si velmi pochvalovaly. Samy se rozhodly, že musí maminku Jáji pochválit a nakreslily obrázky s milou větou a poděkováním. Paní učitelka obstarala kytku s dárečkem a dva hoši se naučili pár krátkých vět, nesmírně se všichni těšili, až dárky předají. Proto bych i já chtěla mamince znovu poděkovat a nejen jí, všem rodičům, kteří podporují naši třídu, třeba dárečkem, malým přispěním při oslavě, milým slovem, nebo SMS.

Mgr. M. Pavlíková, učitelka 2. třídy