Projektová exkurze – kemp Sedmihorky

V rámci projektu Šetrné podnikání jsme se vydali do kempu Sedmihorky. Příjezd do kempu nás moc nenadchl – všechno bylo dřevěné. No jo – musíme myslet na šetrné podnikání. Po příjezdu nás čekalo milé uvítání a ubytování. A také nás mile překvapilo, že chatky byly nakonec moc pěkné. Dále následovala prohlídka celého kempu. Líbil se nám Skaláček, což je horolezecké centrum pro děti. Honza tu získal přezdívku Spiderman J

Když jsme si vše prohlédli a dobře se naobědvali, následovala výprava do Prachovských skal. Naším cílem byla Janova vyhlídka. Tříhodinová túra nás hodně vyčerpala, přesto někteří z nás měli ještě sílu a po návratu do kempu si zahráli fotbal a plážový volejbal.

O půl 7 jsme šli na večeři, byla svíčková, která nám moc chutnala. Aleš a Honza si šli několikrát přidat a poděkovali šéfkuchaři slovy „magnific maestro“, za což si vysloužili sladkou odměnu J Pak jsme chvíli odpočívali a večer bylo na programu opékání buřtů a hraní týmových her.

Druhý den ráno se nikomu nechtělo vstávat, a tak nás paní učitelka vyháněla z chatek foťákem. Po snídani jsme měli v plánu zahrát si simulační hru, kterou pro nás připravili naši lektoři. Na chvíli jsme si zahráli na starosty, podnikatele, hoteliéry a ochránce přírody a budovali jsme svá městečka.

No a pak byl čas balit, naobědvat se, rozloučit se s našimi milými lektory a vyrazit na cestu domů. Bylo to moc fajn a klidně bychom si někdy do Sedmihorek vyrazili na školní výlet. Ovšem alespoň na týden J

Za 7.třídu Míša Tůmová a Aleš Hofman