Základní škola
a Mateřská škola
Rudník

Rudník 407, 543 72, Rudník
Tel.: 499 440 121, 725 020 704
ŠDŠKŠJ

9. třída v akci

9. třída v akci

Laser Game s přespávačkou

Příběh začíná ve čtvrtek v šest hodin večer, kdy se sešla parta spolužáků před školou. Byla domluvená přespávačka, všichni přišli včas, jen Jarda měl jako vždy zpoždění. Vybalili jsme si věci a poté se šel kreslit plakát na 60. výročí školy, abychom udělali radost i paní ředitelce. Byla to zábava, docela nás to zaujalo. Jedna ze skupin to pojala vtipně a sepsali nejlepší hlášky učitelů a vymysleli k tomu vtipné ilustrace. Pracovali jsme na tom asi hodinu a půl a pak jsme si šli dát pizzu, která byla výborná.

Poté jsme se rozhodli, že si zahrajeme vybíjenou. Byla u toho docela sranda, žádné zranění. Nejzajímavější byla hra, kdy byli kapitáni učitelé. I když se paní učitelka Švábová snažila a pak učitel Vlach stál na místě, tak jsme stejnak prohráli 🙂

Ještě před spaním jsme hráli schovku po celé škole za úplné tmy, učitelé k tomu vymysleli super vychytávky, bylo to fakt hodně zábavné a všechny to moc bavilo, hodně jsme si to užili, ani jsme nechtěli skončit. A Jája s Pavlem byli neúnavní hledači.

Ráno jsme dojedli pizzu, poklidili třídu a vyrazili cestou necestou autobusem i vlakem do Jaroměře na Laser Game. Všichni jsme se nemohli dočkat. Rozdělili jsme se do 2 týmů, každá skupina hrála 3 hry po 15 minutách. Užívali jsme si tu atmosféru, euforii, byla to fakt sranda. Zkusili jsme nové módy, novou hudbu do pozadí. Moc nás to všechny bavilo a doufám, že tam ještě někdy pojedeme.

 

Za 9. třídu:

Luci K., Matěj, Luky, Honza

© 2019 Rudník - všechna práva vyhrazena | Webdesign: WP4you.cz |