Výlet 8. třídy – Laser Game a spaní ve škole

Myslela jsem si, že budu v Laser Game fakt špatná, ale opak byl pravdou. Neskutečně mě to bavilo! Do hry jsem byla tak zapálená, že jsem nevnímala nic jiného než světla nepřátelského týmu a soustředila jsem se pouze na to zastřelit úhlavní nepřátele. A kdo že byli naši nepřátelé? Kdo jinej, než učitelé J Navečer jsme se setkali u školních dveří. Ne, nic jsme ve škole nezapomněli, čekalo nás přespání ve škole. Hráli jsme různé hry a u některých jsme se fakt nasmáli J Také nesměl chybět u takové přespávaly večerní film. Ten jsme ale stejně nedokoukali, jak jsme byli krásně unavení.

Když jsme sedali do autobusu, moc jsem se na to netěšila, měla jsem z akce strach a byla ve stresu. Ale hned jak jsme vešli dovnitř toho hracího areálu, tak ze mě všechen strach opadl a začala jsem hnedka běhat a střílet po ostatních. Fakt moc mě to bavilo.

Laser Game byla mega super sranda!

Líbilo se mi, když jsme hráli kolo s extra mlhou navíc, to byl pěkný zážitek.

Laser Game mě hodně bavilo a přespávání ve škole bylo taky super.

žáci 8. třídy