Výlet 6. třídy – Baldův svět a přespávačka ve škole

Strašně jsem si užila to, jak jsme naši paní učitelku a kluky učili tančit různé tance. Všichni jsme se smáli, nikdo se nenudil.

Z celého výletu za mě byla v Baldově světě nej trampolína, protože tam pak šla i paní učitelka. Na bobovce to bylo fajn, jeli jsme spoustu jízd se spoustou kamarádů. U přespávaly byla nejlepší pizza.

Bylo vtipný, když jsem jel s Járou na bobovce a málem jsme to napálili do pana učitele J

Nejvíce se mi líbila bobová dráha v Mladých Bukách, byl jsem tam poprvý a moc jsem si to užil.

Nejlepší, co se mi líbilo, byla ta přespávačka, hlavně jak jsme učili, teda hlavně Kuba, paní učitelku tančit.

V Baldově světě se mi líbila síť s balony, ale nejlepší byla bobovka, měli jsme nekonečno jízd.

Byl to dobrý zážitek, hlavně ta bobová dráha. Neradím vám jezdit s Milanem, protože jsem málem utrhl držátko, ale byla to sranda.

Na bobové dráze mě strašně bavilo jezdit. Taky byl bezva ten bazén a prolézačky. Ve škole mě bavila ruská schovka a schovka v noci ve škole, jak jsme se strašili.

žáci 6. třídy