Projektové atletické dny

Tak trochu odlišně proběhl letos projekt „Atletický den“ pro I. a II. stupeň. Menším dětem totiž v původně naplánovaném termínu nepřálo vůbec počasí a tak ze soutěžení na atletickém stadionu ve Vrchlabí sešlo. Nicméně tato akce nakonec přece jen proběhla a soutěžení se odehrálo v trochu improvizovaných podmínkách v okolí školy. Všechny děti si však s velkým elánem zasoutěžily a výsledky byly velmi dobré.
Větší děti z II. stupně měly o trochu více štěstí a tak se jejich atletický den odehrál na atletickém stadionu ve Vrchlabí, kam jsme se přesunuli pomocí objednaného autobusu. I starší žáci potvrdili, že jim sportování není cizí a zvláště někteří svými výkony přímo nadchli a využili tak možnost nominovat se na atletické Krkonošské sportovní hry a tím reprezentovat naši školu v konfrontaci s ostatními školami.
Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Mgr. Vladimír Tremer