Svatováclavské slavnosti

U příležitosti Svatováclavských slavností se žáci naší školy, a dokonce i děti MŠ, zapojili malováním obrázku sv. Václava. Obrázky byly vystaveny ve vstupní hale obecního úřadu a všem se moc líbily. Pro porotu bylo velmi těžké vybrat z nich první tři místa u mladších a starších žáků. Za velkou snahu a výslednou práci děkujeme všem vystaveným autorům a jmenovitě těmto, které porota na podiu i odměnila:
mladší žáci: 1. místo Vojta Míča
2. místo Štěpánka Licková
3. místo Terezka Szeidermannová
starší žáci: 1. místo Karolína Veselá
2. místo Lucie Krausová
3. místo Tereza Klapcová
Gratulujeme.
Další poděkování patří žákům, kteří na slavnostech vystoupili. Chlapci 2. stupně – Filip Zilvar, Pavel Cerman, Matěj Rodr, Kuba Koderič a Tomáš Šustr ze 4. tř. si, pod vedením p.uč. Tremera, připravili poutavé vystoupení s „hračkou“ yo-yo a předvedli, že když chtějí – umí.
A do třetice poděkuji dívkám tanečního kroužku Lenky Kollárové za pěkné a živé taneční vystoupení.
Krásné počasí milou atmosféru slavností ještě umocnilo. Podívejte se na fotografie na tomto odkazu: