Adaptační kurz 8. třídy

Den 1. 10. byl vážně super den. Celý den jsme hráli hry. Odložili jsme si věci ve třídě a šli jsme na pozemek. Nejprve jsme ve venkovní učebně hráli hru „Lék na AIDS“ a potom jsme šli hrát ruskou schovku. Pak jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme hráli fotbal, byla sranda, měl jsem v týmu jednoho kluka a asi 5 holek 🙂 Hrála i paní učitelka a pan učitel a musím říct, byla to vážně sranda. Pak jsme se šli nasvačit, zahráli jsme si Městečko Palermo, dali jsme si pizzu a pak jsme šli znovu do tělocvičny. Tentokrát jsme hráli vybiku, nejprve na týmy, byla to sranda, ale myslím si, že všechny bavila víc vybika všichni proti všem, dokonce se znovu připojil pan učitel i paní učitelka. Vybíjeli jsme se a prostě byla to zábava. Večer jsme koukali na film Sebevražedný oddíl. Ten den byl úžasný, děkuji všem, i učitelům.

Martin Voňka

Minulý týden se naše třída rozhodla, že bude spát ve škole. Byla to sranda, hráli jsme v tělocvičně fotbal, vybiku a bylo to hrozně fajn. Venku jsme hráli ruskou schovku, bylo to pro mě poprvý a hrozně mě to bavilo, je to skvělá hra. Večer za tmy jsme hráli po celé škole schovku, bylo zhasnuto, pan učitel pustil strašidelnou hudbu, takže to bylo hodně creepy 🙂

Tomáš Stuchlík

Tenhle příběh se odehrál na začátku října. Byla to fakt super akce a moc jsem si to užila. Všechno začalo kolem čtvrté hodiny odpoledne, když jsme se sešli u školy. Hráli jsme spoustu her, bavila mě ruská schovka. Já jsem se schovávala s holkama a navzájem jsme si pomáhaly, ale pokaždé si nás někdo všiml a zapikal nás. Potom jsme šli dovnitř do tělocvičny hrát nejprve fotbal a potom vybíjenou. Rozdělili jsme se na 3 týmy a začali hrát fotbal. Mně to moc nešlo, ale dost jsme se u toho nasmáli. Pak jsme hráli vybíjenou na týmy, to mě dost bavilo. Když jsme dohráli, přivezli nám pizzu. Já jsem si dala půlku hawaii. Když jsme se najedli, šli jsme hrát strašidelnou schovku. Nikdy jsem nevěděla, kam se jít schovat, hodně jsme se u toho s holkama smály, takže nás skoro vždycky našly, ale vážně nás to bavilo.

Zuzana Turynová

Za nás pedagogy bychom rádi dodali, že akce byla velmi zdařilá, přestože se mohla odehrát pouze v omezeném provedení (bez slibovaného Laser Game) a jsme rádi, že se mohla uskutečnit alespoň takto. Důvodem k jejímu uspořádání byl z velké části příchod nových žáků a také to měla být jakási zkouška, jak to ti naši osmáci zvládnou. A nutno říct, odcházeli jsme všichni spokojení… nevyspalí, ale spokojení 🙂

Mgr. Ondřej Vlach a Mgr. Lucie Švábová