6. třída „adapťák a přespávačka ve škole“

Náš adaptační pobyt ve škole očima a slovy žáků,
ač češtinářka, ponechala jsem výpovědi autentické 🙂  :

„Na čtvrtek jsem se těšila, byl zrovna nádherný den. Výšlap ke křížku mě bavil, hráli jsme hodně her, např. ruskou schovku nebo co se změnilo…? Ruská schovka je lepší než naše schovka, líbilo se mi, jak jsme rozkopávali ty klacky. Odpoledne jsme hráli na venkovním hřišti fotbal. Paní učitelka hrála s námi a hodně nás povzbuzovala, za to jí děkuju, dodalo mi to sebevědomí. Byl to nádherný den!“

„Mně se nejvíc líbil celej den. Hráli jsme vybiku, opékali jsme buřty, to bylo taky bezva, ale nejvíc se mi líbila schovka, to mě bavilo nejvíc, byla to strašná sranda. Bylo to vážně super spát poprvé ve škole a rád bych to zopakoval, byl to vážně super zážitek.“

„Super vzpomínka je na ruskou schovku. Největší zážitek mám z noci, protože se hrála schovka ve tmě a pak jsme až do 3:30 byli vzhůru J Celý den byl vpohodě a určitě bych si ho zopákla.“

„Bylo to moc super. Mega mě bavila ruská schovka. Ale ta cesta do kopce, to bylo hrozný. Pak jsme se vrátili do školy a hráli jsme odpoledne zase ruskou schovku, byla to mega zábava. Potom jsme si šli zahrát fotbal. Iza mě naučila její krycí techniky, pak jsme šli opékat buřty, přivezli nám pizzu a pak jsme šli do tělocvičny, kde jsme si zahráli vybíjenou. Večer jsme hráli po škole na schovku za tmy a učitelé nás do toho trochu postrašili. Nakonec jsme si pustili film. Byl to užitej den!“

„Líbila se mi ruská schovka a vybika všichni proti všem, hráli s náma i učitelé. Schovka byla super, hlavně ta ve tmě. Večer byla sranda a nikdy mě to ve škole nebavilo tak, jako na přespávačce. Bavily mě skoro všechny hry a i film byl dobrý. Byl to super den!“

„Moc mě bavila ruská schovka nebo schovka ve tmě. Ale nejvíc super bylo být vzhůru do 3 hodin do rána. Ani ty mobily nebyly důležitý, jako ten den a společný čas, ráda bych si to zopákla. Jen je škoda, že tady nebyli všichni, protože přišli o nejhezčí věc ve škole. A ještě moc děkuju paní učitelce, že tohle vymyslela, protože to bylo to nejlepší…“

A já moc děkuju za super zážitky a ráda si to s vámi zopakuju, byli jste skvělí!

Lucie Švábová a 6. třída