Školní družina ve školnim roce 2020/2021

V letošním školním roce je  školní družina v provozu od 6.00 hodin do 15.30 hodin. Na provoz vybíráme 700 kč za celý školní rok. Dětem, které chodily již v loňském školním roce bude vráceno 200 kč za období duben – červen 2020. Ostatním žákům, kteří již v letošním roce do družinky nechodí, bude tato částka odečtena z částky, kterou budou platit za pracovní sešity.

Pro děti máme připravený bohatý program v podobě zábavných činností – vaření v kuchyňce, vyrábění z papíru, zábavné soutěže, pobyt na školní zahradě, míčové a pohybové hry a spoustu dalších činností. Výlety autobusem zatím nechystáme, ale určitě připravíme turistické výlety po okolí nebo zábavný program v okolí školy. Nabídku vždy pošleme po dětech písemně a bude také zveřejněná na stránkách školy. Děti učíme samostatnosti a vedeme k empatickému chování k ostatním. Dohlížíme na dodržování hygieny a pravidel správné životosprávy.

Případné dotazy a připomínky všem rádi zodpovíme. Na spolupráci se těší vychovatelky školní družiny L.Kollárová a P.Sekerková