Výlet třeťáků

Ve dnech 4. – 5.6.2014 se konal výlet třetí třídy do nedalekých Janských Lázní.

Ve středu jsme vyjeli lanovkou na Černou horu, kde někteří žáci ještě nikdy nebyli. Jízda moderní kabinovou lanovkou byla pro ně silným zážitkem. Navštívili jsme významnou zajímavost – rašeliniště, kde se nachází mnoho chráněných rostlin a živočichů.

Návrat z Černé hory byl v odpoledních hodinách přes Hoffmanovu boudu a Rudolfovo údolí do penzionu Marianum, kde jsme se ubytovali. Až do večera jsme si užívali koupání v bazénu, hry na hřišti, skákání na trampolíně a táborák s opékáním špekáčků.

Čtvrteční ráno začalo rozcvičkou a hygienou. Po vydatné snídani jsme se vydali do výtvarné dílny Bosorka, kde jsme trávili celé dopoledne. Malovali jsme keramické hrníčky a dekorace, tiskali na tričko, tašku, či látkový pytlík a vyráběli šperky z korálků.

Po dobrém obědě následovala sladká zmrzlinová tečka za naším dvoudenním výletem.
Hana Filipčíková