Závěr školního roku

Blíží se konec školního roku a k němu neodmyslitelně patří předání vysvědčení a prodloužení přihlášek na oběd. Organizace naší školy je následující:

9. třída obdrží vysvědčení při slavnostním předání ve čtvrtek 25.6.2020 od 15:30 h v nové venkovní učebně

1. až 8. třída dostanou vysvědčení v pátek  26.6.2020 ve svých třídách od 8 h. I žáci, kteří se dosud učí doma, si mohou v pátek pro vysvědčení přijít s ostatními spolužáky – pod podmínkou podepsaného čestného prohlášení (ke stažení na našich stránkách), jinak po domluvě s třídním učitelem u hlavních dveří školy.

Přihlášení obědů na příští školní rok se týká současných tříd 1. až 8. Vyplněný formulář přihláška na oběd 2020-21 odevzdají žáci třídnímu učiteli příští týden ve škole, žáci učící se doma – při předání vysvědčení.

Učebnice a pracovní sešity si žáci 2. stupně (s výjimkou 9. třídy) ponechávají až do září,  kdy budou zkontrolovány a postupně nahrazeny učebnicemi pro aktuální ročník.  Postup 1. stupně bude třídními učitelkami řešen na třídních stránkách individuálně.

Děkuji za spolupráci a přeji pěkné prázdniny.

Mgr. Alice Kuhn-Gaberová, ředitelka školy