Mistři světa a ČR v yoyo mezi námi

Mezi naše sponzory patří i prodejna sportovních potřeb Včeldashop Sport z Hostinného a právě ta nám zdarma zprostředkovala promo show akci v netradičním, ale nám již dobře známém sportu, v „ yoyování“. Akce se uskutečnila v naší školní tělocvičně a nadšeným obecenstvem byli všichni žáci základní školy i děti z MŠ. Vlastní program se skládal z přednášky o historii yoya a úžasného vystoupení mistrů tohoto oboru. Mistrů skutečně povolaných, neboť své triky nám předváděli tito protagonisté: mistryně světa a současná nejlepší yoyérka světa An Connolly z Washingtonu DC v USA, mistři Evropy a České republiky Robert Kučera a Tomáš Bubák. Nad některými kousky publikum doslova žaslo, patřičně jásalo a odměnilo aktéry nadšeným aplausem.
Došlo i na naše borce, neboť na naší škole působí kroužek yoyo, a tak i oni mohli předvést svůj dosavadní um za bedlivého dozoru mistrů a povzbuzování spolužáků.
Po ukončení vystoupení nemohli naši noví přátelé ještě dlouho odjet za dalšími povinnostmi, protože snad celá škola toužila po jejich autogramech, kterých se do památníkú, sešitů a na ruce našich žáků vešlo dost a dost. Velice sympatická Ann Connoly dokonce navštívila hodinu anglického jazyka v 6. třídě a vzdorovala všetečným dotazům našich žáčků.
Šlo o velice zdařilou akci a budiž pro naše žáky příkladem atraktivních aktivit, kterým se mohou věnovat, třeba i v našem školním kroužku yoyo.
Foto i videozáznam z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.