Volejbalový kroužek

Od září jsme otevřeli volejbalový kroužek, ale je nás málo. Občas je i někdo nemocný a nám je tam pak smutno . Byli bychom rádi, kdyby se k nám někdo přidal, ať je to holka či kluk od 6. do 9. třídy.
Kroužek probíhá v úterý od 15:15 do 16:30. Od 2. pololetí je cena za kroužek pouze 100Kč. Naším cílem není hrát volejbal závodně, ale zpříjemnit si odpoledne pohybem a naučit se koordinovat naše tělo s míčem. Trénink zahajujeme rozcvičkou a protahováním, pak se jdeme rozházet, lobovat a postupně přecházíme na pinkání, kde střídáme různé variace (kolečko, trojici, otočku, …) Tu a tam si vyzkoušíme i rybičky. O smeče se pokoušíme každou hodinu, ale občas jsme rádi, když se to nějakým způsobem dostane přes síť, ale to se jistě časem zlepší. Následně trénujeme podání, příjem, postavení a na závěr si dáme jeden či dva sety.
Doufáme, že se k nám již brzy přidáte.
Lucie Pospíšilová