Okresní finále v minikopané – Trutnov

Po předchozím vítězství našeho školního fotbalového mužstva na okrskovém kole ve Vrchlabí se další, nyní okresní postupové kolo tohoto turnaje v minikopané konalo v Trutnově na oficiálním hřišti s umělou trávou. Účastnili se vítězové všech okrskových kol základní škol a víceletých gymnázií celého okresu. I zde dosáhli naši žáci dalšího velkého úspěchu, neboť ve velmi silné konkurenci obsadili po výtečném výkonu skvělé 2. místo a obdrželi krásný, velký pohár. Naše poděkování patří stále stejné desítce výborných fotbalistů ve složení: Jakub Kováč, David Balog, Josef Vydra, František Mišútka, Dominik Fišer, Adam Kaprál, Matěj Rodr, Tomáš Vydra, Jan Andrle a Pavel Kašpar. Tito sklidili obdiv nejen za své sportovní výkony, ale i za své férové a slušné chování.
Fotografie viz fotogalerie. Mgr. Vladimír Tremer