Coca-Cola Školský pohár 2014

Dalšího velkého úspěchu dosáhli naši chlapci ve fotbalovém turnaji Coca-Cola Školský pohár 2014. Na tomto turnaji, který se konal tentokrát na fotbalovém hřišti v Pilníkově za účasti domácího ZŠ Pilníkov, ZŠ Mládežnická Trutnov a našeho týmu (ZŠ Horní Maršov se nedostavil a její výsledky byly kontumovány), opět jednoznačně zvítězili chlapci naší školy. Neobdrželi ani jediný gól, hlavně zásluhou skvělého výkonu brankáře Dominika Fišera, a nastříleli do sítí soupeřů hned 5 gólů, na čemž měl největší zásluhu David Balog. Za naši školu však příkladně zabojovali i ostatní hráči a je třeba jim poděkovat a popřát hodně úspěchů v dalším kole, kde se již utkají  s vítěznými týmy druhého kola a dají se předpokládat velice kvalitní soupeři z velkých měst.

Mgr. Vladimír Tremer