Úspěch našich chlapců na turnaji v mini kopané

Velkého úspěchu dosáhli naši starší chlapci na turnaji v mini kopané, který se konal 8. 10. 2013 ve Vrchlabí na největší zdejší základní škole ZŠ Školní. Za účasti 6 škol (ZŠ Rudník, ZŠ Školní Vrchlabí, ZŠ náměstí Míru Vrchlabí, ZŠ Karla Klíče Hostinné, Gymnázium Vrchlabí a Gymnázium Hostinné) se odehrál velice kvalitní turnaj a jeho celkovým vítězem se stalo právě naše mužstvo ve složení Jakub Kováč, David Balog, Josef Vydra, František Mišútka, Matěj Rodr, Tomáš Vydra, Jan Andrle a Pavel Kašpar. Nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhodnocen David Balog, který zároveň nastřílel do sítí soupeřů nejvíce branek.

Našim hráčům blahopřejeme a přejeme úspěch i v dalším kole turnaje, kde se již sejdou nejlepší postupující mužstva celého okresu.

Mgr. Vladimír Tremer

foto viz fotogalerie