Naše atletické dny

Krásné počasí provázelo již tradiční projektové atletické dny, které se vždy konají začátkem školního roku. Velikou výhodou je, že již nemusíme absolvovat cestu do Vrchlabí na místní atletický stadion, nýbrž můžeme již plně využívat naše atletické sportoviště. A tak na našem stadionu soutěžily děti z prvního i druhého stupně v těchto disciplínách: dlouhý běh, běh na 60 metrů , skok do dálky, skok do výšky a hod kriketovým míčkem. Žáci příkladně bojovali a odměnou jim byly výborné výkony. Zároveň jsme brali tento atletický den jako přípravu na blížící se Krkonošské atletické závody, které se konají každoročně ve Vrchlabí. Věříme, že i zde budou naši sportovci důstojně reprezentovat naši školu.

Vladimír Tremer