Klicperovo divadlo Hradec Králové

V úterý 4. června jsme se konečně my, osmáci, deváťáci a z části sedmáci dočkali dlouho očekávaného výletu do Hradce Králové. Hlavním programem bylo představení Richard III. v Klicperově divadle. Z představení jsme byli nadšeni a všichni jsme ho zhodnotili jako doposud nejlepší, které jsme v divadle viděli. I když se jednalo o dílo Williama Shakespeara, příběh byl velmi vtipně a moderně pojat a ztvárněn.
Po představení jsme navštívili Bílou věž, na kterou jsme museli vystoupit po více než dvou stech schodech. To se nám ale vyplatilo a my se mohli kochat pohledem na celý Hradec Králové z ptačí perspektivy.
Celý den jsme příjemně zakončili v nákupním centru Futurum, kde si snad každý přišel na své a každý si koupil nějaký ten dáreček pro radost.
Výlet se nám velmi líbil a už se těšíme na další v příštím školním roce.

Petra Cermanová, 8. třída