Výlet 1. až 3. třídy do Liberce

13.června se ti nejmenší z naší školy účastnili výletu do ZOO v Liberci. Vyjeli jsme v osm hodin od školy a návrat byl kolem 16.hodiny. Všechno šlapalo jak na drátkách. V deset jsme dorazili na místo, nejdříve jsme se museli nasvačit a to už nás vítala celá rodinka žiraf. Následovali bílí tygři, tučňáci , úžasní byli lachtani a na sluníčku se vyhříval krásný lev se svou lvicí. Viděli jsme též slona, surikaty, želvy, hřivnaté vlky a plno dalších zvířátek. Největší zájem ale asi sklidily nanuky a párky v rohlíku. Na závěr si děti mohli z automatu nakoupit mince buď se žirafou či slonem. Ve dvě hodiny už byly všechny děti v autobuse a vyjeli jsme zpět. Cestou jsme si ještě ukázali Trosky. Vrátili jsme se v pořádku a myslím všichni nadšeni.
Tř.uč. Hlavová