Okrskové kolo ve vybíjené pro 4. a 5. ročník

Dne 4. 4. 2019 se v Hostinném konalo okrskové kolo ve vybíjené pro 4.a 5. ročníky. Neváhali jsme a jeli si změřit svoje síly s ostatními žáky z jiných škol. Podotýkám, že jsme jedna z mála vesnických škol, která se takovýchto turnajů zúčastňuje. Zjistili jsme, že hrát v hale v Hostinném je úplně něco jiného než u nás v tělocvičně, protože rozměrově neodpovídá hracímu poli a čarami se to jen hemží. Hrálo se na dvou hřištích najednou, takže zvyknout si na prostředí, bylo opravdu náročné a tréma se, hlavně na začátku hry, ukázala. Konkurence byla velká, naši žáci bojovali ze všech sil, nakonec to stačilo na 5. místo ze 7 přihlášených škol. Namotivovali jsme se tak, že už se těšíme na další turnaj a to ve Svobodě nad Úpou.

Ježková Hana