Okresní kolo recitace

V pondělí a v úterý proběhlo v trutnovském Divadýlku Trdýlko okresní kolo recitace, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. A nutno říct, že jsme byli letos velmi úspěšní. Máme postupující do krajského kola – Emilku Kaplanovou ze 4. třídy, které tímto velmi gratulujeme a držíme pěsti v Hradci Králové. Dále byla také úspěšnou recitátorkou Thea Doležalová ze 3. třídy, která za svůj výkon obdržela čestné uznání, což se také nepoštěstí hned tak někomu. I všem ostatním chci poděkovat a pogratulovat, protože rozhodně naší škole ostudu neudělali a věnovali přípravě svůj volný čas a své úsilí. Toho si velmi ceníme.

Krajské kolo se bude konat 12. dubna 2019 (pro II. kategorii), v Hradci Králové v Divadle Jesličky J. Tejkla. Začátek 9:00, předpokládaný konec 15:00. S sebou 3 kopie textu, svačinu a pití.

Mgr. Lucie Švábová