Předjaří ve školní družině

LEDEN

-výtvarná dílna-výrobky k zápisu-brouček na špejli,hodiny z CD

-lyžování,bobování

-beseda-Život v poválečných zemích-prezentace účastníka mise v Kosovu

ÚNOR

-výtvarná dílna-jarní výzdoba oken,třídy a chodby-motýlci,tulipány,ovečky z papíru

-masopust-šašci z papíru

-vystoupení na Masopustu v Runíku- tanečky

BŘEZEN

-výtvarná dílna-jaro,jarní příroda-tematické kreslení

-karneval-výroba masek,karnevalový rej

-vycházky po okolí,probouzení jarní přírody

Paní Zima nám tento rok moc příležitostí k zimním radovánkám nedala,sněhu jsme si užili opravdu jen krátce. Proto jsme již v únoru okna, třídu i chodby zdobili jarními motivy. Slunečné počasí nás lákalo k jarním vycházkám a jarním radovánkám. V únoru jsme se zúčastnili rudnického Masopustu, kde děvčata z tanečního kroužku zatančila a po té se zúčastnila karnevalového reje. Masopust se velice vydařil, a již se těšíme na další spolupráci. Na počátku března jsme si karneval užili i ve školní družině. Většina z nás se proměnila v krásné, strašidelné či legrační bytosti. tělocvična se zaplnila tančícími princeznami, vílami, čerty, opraváři a dalšími maskami. Nechyběla ani sladká odměna za nejlepší masky a nejlepší taneční výkony.