Předvánoční shon ve školní družině

Prosinec ve školní družině byl ve znamení vyrábění dárečků, přáníček a přípravy občerstvení. Také jsme se zúčastnili mnoha mimoškolních akcí. Již před začátkem adventu jsme s dětmi začali zdobit třídu, chodbu i okna. Družina se nám oblékla do zimního hávu. Nezapomněli jsme ani na výrobu mikulášů,  čertů a andělů. Připravovali jsme se také na jarmark. Vyrobili jsme různé ozdobičky z těstovin a nachystali jsme malé občerstvení. Vše se nám podařilo prodat. Za vytěžené peníze koupíme vánoční dárečky pro děti, které si po novém roce společně rozbalíme. Na vánočním jarmarku jsme také předvedli trochu umění z naší taneční dílny 3.prosince jsme se zúčastnili otevření nové knihovny v Rudníku. Připřavili jsme s děvčaty pásmo básniček a koled. 6.prosince jsme byli pozváni do Domu s pečovatelskou službou na vánoční posezení seniorů. Děvčata k připravenému pásmu,ještě zatančila. Vystoupení se děvčatům velmi povedla a sklidila zasloužený potlesk. Předvánoční shon jsme ukončili 18.prosince, besídkou ve školní družině. Děti ze třetí třídy nám zazpívaly a zarecitovaly v anglickém jazyce. Pásmo si připravily pod vedením paní učitelky K.Ďurechové.Po vystoupení jsme společně s rodiči poseděli u kávy či čaje a sladkého zákusku, které jsme pro ně nachystali.Předvánoční přípravy jsme si v družině opravdu užili a již se všichni těšíme na klidné a pohodové Vánoce.