Olympiáda z biologie

V pátek 15. 2. proběhlo také školní kolo přírodovědné olympiády žáků 2. stupně. Zadávané otázky všech částí: teoretická část, mikroskopické pozorování, poznávačka z botaniky i zoologie, jsou stejné i na ostatních základních školách v úrovni školských kol. Podle bodového hodnocení sestavila paní učitelka Pichlová toto pořadí účastníků, z nichž prvním třem v kategoriích nabízíme a doporučujeme účast v okresním kole v Trutnově. Kategorie D (6. a 7. tř.): Tomáš Vydra, Štěpán Roudný, Kryštof Mladonický, Dominik Habram a Klárka Hloušková. Kategorie C (8. a 9. tř.): Barča Vondráková, Makyna Mačková, Péťa Cermanová, Pepa Vydra, Kuba Kašpar, Hanka Nehodová, Terka Sedláčková, Anča Štemberková, Pavel Kašpar.
Všechny chválíme za velkou snahu a těšíme se, že je nadšení z přírodovědných pozorování ještě dlouho neopustí.