Nestěžuj si, změň to!

Zapojili jsme se do programu světa bez stížností. Přejeme si lepší svět, ovšem sám o sobě lepší určitě nebude, proto tomu jdeme naproti a věříme, že i malé krůčky pomohou mnohé ovlivnit.

Metoda je jednoduchá, potřebujete pouze gumový náramek, který si při každé vyslovené stížnosti přendáváte na druhé zápěstí. Kdo si zvládne po dobu 21 dní nestěžovat, nekritizovat, nepomlouvat, tak si prý vytváří nový návyk – jeho svět se stane světem bez stížností. Cesta není jednoduchá, ale čas nerozhoduje. Ovšem už to, že o tom začneme pouze uvažovat a přemýšlet, je rozhodně změna a pokrok.

Podrobné informace včetně programu Škola bez stížností najdete na stránkách www.nestezujsi.cz,  kde si můžete zakoupit i knihu.

Když se ti něco nelíbí, tak to změň.

Když to nemůžeš změnit, změň svůj postoj. Nestěžuj si.

Maya Angelouová