Spaní ve škole 8. třída

Už asi měsíc jsme přemýšleli o tom, kdy přespíme ve škole. Spaní se nakonec uskutečnilo ve čtvrtek 22.6. Sešli jsme se všichni odpoledne před školou a chvíli jsme si povídali a hráli hry. Počasí nám moc nepřálo, brzy začalo pršet a hřmít. To nám zkazilo náš program – opékání buřtů na školním pozemku. Místo toho jsme si zahráli v tělocvičně florbal, basket a schovávanou. Buřty jsme si nakonec „opekli“ na pánvi ve školní kuchyňce. Nesměl chybět ani horor, proto jsme se asi v půl desáté přesunuli do přírodovědné učebny. Část třídy se raději dívala na komedii v počítačové učebně. Do spacáků jsme zalezli asi v půl jedné a chvilku jsme si ještě před spaním povídali. Přespání ve škole se nám moc líbilo.

Anna Sikorová, Barbora Šindelářová 8.třída