VÁNOCE 2017

Nejkrásnější období roku jsme si s dětmi spestřili výletem na zámek Potštejn, kde nás čekal  vánoční program. Pokochali jsme se zajímavými tradičními i netradičními betlémy. Stali jsme se součástí hraného příběhu o zrození Ježíška a návštěvu jsme završily v zámecké  cukrárně a oblíbenými nákupy. Děti byly velmi hodné a nadšené netradičním divadelním představením. K dobré náladě přispěly i sladké kokosky podávané s teplým čajem. Doufáme , že se na tento zámek ještě podíváme při další akci pro školy.

Po vánočních prázdninách nás  čekalo již tradiční překvapení pod stromečkem.  Nejprve jsme si společně zazpívali koledy a po té se děti s nadšením pustily do vybalování dárků. Pod stromkem byly ukryty deskové a didaktické hry, oblíbené lego a karty. Nechyběly ani snowboardy, talíře a placky na sníh. Každý si našel svou oblíbenou hračku a  zbytek odpoledne se jí věnoval. Společně jsme prožili krásné odpoledne a již se těšíme na další akce./ Fotky  jsou v naší fotogalerii/.