Družinový tábor 2016

Letošní tábor byl takzvaně na etapy. Sešli jsme se hned  první prázdninový den ve škole. Děti si vytvořily skupinky a namalovaly plakát, který charakterizoval jejich název. Ve výtvarném umění jsme pokračovali malbou na zakoupená trička. Každý si ho vytvořil podle své fantazie. V pondělí jsme se vydali vycházkou do Leopoldova, kde jsme našli zázemí u paní učitelky Petry. Zde jsme si opekli buřtíky a zahráli různé hry a vyzkoušeli jejich úžasný bazén. Další akce následovala ve středu a to po dvou dnech volna. Navštívili jsme Fajnpark v CHlumci nad Cidlinou. Děti zářily ve vlastně vyrobených tričkách. Přivítaly je  např. Dinoprales, Zvířátkov nebo Hopsálkov, či Bosov nebo Autodrom. Děti si užily nádherný den a přivezly si plno krásných zážitků. Po návratu jsme měli na programu tradiční přespání  ve škole.Nechyběl program , připravený dětmi ani oblíbená diskotéka. Poslední den jsme vše uklidili, zahráli si míčové hry a po obědě a slavnostním ukončení družinového tábora ,jsme vyšli vstříc prázdninám.