Projektové atletické dny I. a II. stupně ve Vrchlabí

Letošní překrásné zářijové počasí lákalo nejen k opožděnému koupání, ale přimělo nás i k trochu předčasnému uspořádání Projektového dne „Atletický den pro I. a II. stupeň“. A tak jsme se autobusy vydali na Atletický stadion manželů Zátopkových ve Vrchlabí, který nám byl i jako jiné roky poskytnut zcela zdarma. Po oba dny proběhla klání všech našich dětí v jednotlivých kategoriích a atletických disciplínách. Nejlepších výkonů dosahovali žáci již tradičně ve skoku vysokém a v běhu. Důležitější než vítězství je však jistě pocit dětí, že se účastní opravdových závodů na opravdovém atletickém stadionu. A úplně největším vítězstvím všech je, že žáci přistupovali k závodění aktivně a s chutí a i tím dokázali, že jim pohyb a sportování není cizí. Není od věci připomenout, že již na konci září čekají na sportovně nejnadanější žáky atletické závody „Krkonošské atletické závody“ na kterých jsme vždy obsazovali přední místa.
Poděkování tedy patří nejen všem žákům za jejich skvělé výkony, ale i učitelům na jednotlivých stanovištích a zejména panu učiteli Kulhánkovi ze ZŠ náměstí Míru ve Vrchlabí, který nám propůjčení stadionu zprostředkoval.
Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.
Mgr. Vladimír Tremer