Karneval ve školní družině

V novém roce 2015 máme pro děti naplánované různé akce. Po vánočních prázdninách nás přivítal vánoční stromeček s pěknými dárky. Děti se radovaly z nových fiksů, modelovací hmoty a různých společenských her. Dárkem číslo jedna byla nová houpačka, která přibyde z jara na školní pozemek. Další akcí v pořadí, je karneval. Děti i vychovatelky se na chvíli promění v pohádkové, či hrůzostrašné postavičky. Nikdo z nás se nemohl dočkat chvíle, kdy vypukne karnevalový rej. Tanec se střídal se zábavnými  soutěžemi a promenádou v maskách. Nejlepší masky byly po zásluze odměněny, ale sladkost zbyla samozřejmě na každého. Odpoledne jsme si všichni náležitě užili a již se těšíme na další zábavné činnosti v naší družince.