Barevný volejbal

Dne 9.4. 2016 se volejbalový oddíl ZŠ Rudník zúčastnil turnaje ve Dvoře Králové. Měli jsme zastoupení v tzv. červeném volejbale, kde hraje vždy dvojice a to Štěpánku Lickovou a Terezku Szeidermannovou, Natálku Zitkovou a Lenku Vejdělkovou a dvojici chlapců Honzu Procházku a Filipa Sikoru. V modrém volejbalu nás reprezentovala trojice dívek Nikola Ježková, Natálie Stuchlíkova a Anička Sikorová. V červeném volejbale se zúčastnilo šest dvojic a modrého volejbalu osm trojic.

S výsledky turnaje jsme byli velice spokojeni, protože jsme zabrali všechna mista na stupních vítězů až na Nikču, Aničku a Náťu, těm třetí místo uteklo o dva body. První se umístily Stěpka a Terka, druhé byly Lenka a Náťa a na třetím místě Honza s Filipem. Věřím, že nám roste další generace ve volejbale.

Ježková Hana