Okresní kolo soutěže ve zpěvu

22. a 23. března 2016 proběhla okresní kola soutěže ve zpěvu. V budově Základní umělecké školy v Trutnově si zazpívaly 3 žákyně z naší školy a jejich velmi pěkná vystoupení ocenila i odborná porota. Emilka Kaplanová z 1. třídy si vybrala lidovou píseň Andulko šafářova a získala 2. místo. Markéta Hofmanová z 5. třídy s písní Jaroslava Celby a Ivo Fischera Cestu znám jen já (Z mechu a kapradí) vybojovala také 2. místo. Tereza Kocourková ze 6. třídy uspěla s písní Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře Kdyby se v komnatách a umístila se třetí. Blahopřeji a raduji se s vámi, byl to pro nás velký zážitek slyšet nejúspěšnější žáky škol i sledovat průběh soutěže, kterou pořádá Středisko volného času Trutnov. Na jeho internetových stránkách: www.svctrutnov.cz jsou umístěny i fotografie ze soutěže.
Mgr. Jana Jebavá, klavírní doprovod