Soutěž v recitaci

Dne 17. 2. 2016 proběhlo školní kolo v recitaci. Velmi pěkný přednes básní nebo prózy nám předvedli v I. kategorii tito žáci: Lucka Kaucká ze 3. třídy, Kryštof Pomahač také ze 3. třídy a Natálka Ducháčová z 2. třídy. II. kategorie byla velmi bohatě zastoupena a nejlepších výkonů dosáhli Ondra Pavlíček ze 4. třídy, Natálka Zítková z 5. třídy, Matěj Ducháč z 5 .třídy a Pavlínka Pažoutová také z 5. třídy. Ve III. kategorii byli úspěšní Markéta Pěničková, Adéla Švihálková, Bára Šindelářová a Standa Soukup. IV. kategorie byla zastoupena jen zřídka, procítěná vystoupení jsme slyšeli od Nikoly Ježkové, Kryštofa Mladonického a Vojty Valenta. V okresním kole v Trutnově nás budou reprezentovat Lucka Kaucká, Ondra Pavlíček , Natálka Zítková, Markéta Pěničková, Bára Šindelářová, Nikola Ježková a Kryštof Mladonický.

za hodnotící porotu Mgr. Hana Ježková