Srdíčkové dny

SRDÍČKOVÉ DNY

Každý z nás se může v životě ocitnout v těžké situaci, kdy potřebuje pomoc a podporu okolí.

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Tato společnost požádala naši školu o zapojení do projektu, který od roku 2000 pomáhá vážně nemocným dětem v jejich těžké situaci.

V nadcházejících dnech budeme na naší škole prodávat drobné sbírkové předměty v hodnotě 30 – 40 Kč.

Výtěžek sbírky bude použit na zakoupení zdravotních přístrojů, kompenzačních pomůcek, rehabilitačních a ozdravných pobytů, léků, ošetřovacího materiálu a dalšího vybavení ke zlepšení zdravotního stavu dětí.

Důležité je mít srdce na správném místě. Společně můžeme pomáhat…

Hana Filipčíková