Školní rok 2018/2019

V naší družině máme tento školní rok opět plno. To znamená, že nás navštěvuje 60 žáků. Dětem ze třetích tříd, na které již nezbylo místo, byl nabídnut školní klub, který byl nově zřízen a to především pro žáky 4. a 5. tříd. Novinkou jsou také dvě asistentky pedagoga ve školní družině – Petra Steklá, Ivana Havlátová.

Ani letos v družince  nebude chybět vyrábění, čtení, logopedické chvilky, stolní hry a odpočinek. Těšíme se opět na zajímavé hry, soutěže, družinový tábor a výlety. 7.11. 2018 se vypravíme do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem na akci ,,Týden duchů “. 7.12.2018 nás přivítají adventní Ratibořice. Na tyto akce se mohou přihlásit děti z 1. – 3. tříd a školního klubu. Na červen 2019 chystáme pětidenní ozdravný pobyt v Tatrách pro děti ze 3. – 5. tříd.  O všech akcích budeme průběžně informovat, jak písemně, tak na stránkách školy.

 

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.